Powrót do strony głównej www.olecko.info 


2009.10.06 Pierwszy mecz na nowym boisku ze sztuczną murawą

06 października 2009 r. o godz.12.00 odbyło się uroczyste otwarcie boiska treningowego ze sztuczną murawą w Olecku. Kompleks sportowy zlokalizowany w Parku Sportu i Rekreacji wzbogacił się o piękny obiekt sportowy wybudowany w ramach projektu „Transgraniczna współpraca młodzieży” realizowanego w ramach Europejskiej Współpracy Terytorialnej Programu Współpracy Transgranicznej „Litwa-Polska”. Dopisała słoneczna pogoda oraz licznie zgromadzeni goście.
 

Czekaj... program LightBox poprawnie działa po wczytaniu się wszystkich miniaturek. Do nawigacji służą przyciski rozmieszczone u góry po obu stronach fotografii oraz na dole.
Widok zgodności  Jeżeli witryna, nie wygląda tak, jak oczekujesz, obrazy lub przyciski nawigacyjne nie są wyświetlane. Może to być spowodowane problemem ze zgodnością między programem Internet Explorer. Przeczytaj więcej aby to zmienić.

Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze

J.Kunicki

Ostatnia zmiana: 30 listopada 2014