Powrót do strony głównej www.olecko.info 


  
2010.06.18 Wmurowanie aktu erekcyjnego największej oleckiej inwestycji

18 czerwca 2010 r. w Olecku na placu budowy hali widowiskowo-sportowej z pływalnią odbyła się uroczystość wmurowania aktu erekcyjnego. Burmistrz Olecka, Wacław Olszewski powitał licznie zgromadzonych gości. Na uroczystość przybyli m.in. Zbigniew Włodkowski podsekretarz Stanu w Ministerstwie Edukacji Narodowej, Marian Podziewski Wojewoda Warmińsko-Mazurski, Jarosław Słoma, członek zarządu warmińsko-mazurskiego, starosta olecki, wójtowie powiatu oleckiego, radni, przedstawiciele głównego wykonawcy, projektanci, kierownicy jednostek gminnych i powiatowych, sportowcy.
Burmistrz w krótkim przemówieniu przypomniał historię związaną z budową hali od pomysłu po konsekwentną realizację. Po wystąpieniach zaproszonych gości burmistrz odczytał treść aktu erekcyjnego po czym zaprosił do złożenia podpisu pod tekstem aktu. Na zakończenie uroczystości do tuby włożono podpisany dokument, pamięć przenośną z kopią projektu architektonicznego, kopią wniosku o dofinansowanie, kopią studium wykonalności w której zawarte są ogólne informacje na temat Olecka, kopią pozwolenia na budowę, zdjęcia miasta oraz obowiązujące obecnie banknoty i monety. Po wmurowaniu aktu erekcyjnego goście udali się na teren innej sportowej inwestycji Olecka - modernizowanego stadionu miejskiego.
 

Czekaj... program LightBox poprawnie działa po wczytaniu się wszystkich miniaturek. Do nawigacji służą przyciski rozmieszczone u góry po obu stronach fotografii oraz na dole.
Widok zgodności  Jeżeli witryna, nie wygląda tak, jak oczekujesz, obrazy lub przyciski nawigacyjne nie są wyświetlane. Może to być spowodowane problemem ze zgodnością między programem Internet Explorer. Przeczytaj więcej aby to zmienić.

Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze

 

J.Kunicki

Ostatnia zmiana: 30 listopada 2014