Powrót do strony głównej www.olecko.info 


   2010.09.27 Wyjazd studyjny do Tarnowa i Pragi

Przedstawiciele Krainy EGO – trzech mazurskich powiatów: ełckiego, gołdapskiego i oleckiego w dniach 27-30 września 2010 r. udali się do Tarnowa i Pragi. Celem wizyty studyjnej było zapoznanie się z funkcjonowaniem aplikacji audio mp3 na portalach internetowych oraz audioprzewodnikami.
Podczas tego wyjazdu uczestnicy spotkali się z Dyrektorem Tarnowskiego Centrum Informacji oraz Dyrektorem Wydziału Marki Urzędu Miasta Tarnowa. Tematem rozmów były aplikacje mp3 o atrakcjach, historii i kultury Tarnowa i jego okolic.
Następnie uczestnicy udali się na spacer wyznaczonym szlakiem z nietypowym informatorem, tj. odtwarzaczem mp3 z nagranym głosem przewodnika.
Również w Pradze przedstawiciele Krainy EGO zapoznali się z osiągnięciami w dziedzinie audioprzewodników. Pracownicy firmy Promotion and Education, która zajmuje się produkcją i dystrybucją audioprzewodników, zaprezentowali i omówili „najświeższe” nowinki techniczne.

Uczestnicy wyjazdu obejrzeli także wystawę biżuterii i ozdób „Cartier”, korzystając z najnowszego audioprzewodnika. Podczas zwiedzenia można było
wysłuchać oraz oglądać zdjęcia i filmy dotyczące obserwowanych obiektów.
Wyjazd odbył się w ramach projektu „egoturystyka.pl – produkt turystyczny Krainy EGO”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury 2007-2013.

Czekaj... program LightBox poprawnie działa po wczytaniu się wszystkich miniaturek. Do nawigacji służą przyciski rozmieszczone u góry po obu stronach fotografii oraz na dole.
Widok zgodności  Jeżeli witryna, nie wygląda tak, jak oczekujesz, obrazy lub przyciski nawigacyjne nie są wyświetlane. Może to być spowodowane problemem ze zgodnością między programem Internet Explorer. Przeczytaj więcej aby to zmienić.

Ostatnia zmiana: 30 listopada 2014