Powrót do strony głównej www.olecko.info 


   2011.03.09 Międzynarodowe Targi Turystyczne ITB Berlin

W dniach od 9 do 13 marca 2011 roku w Berlinie odbyły się Międzynarodowe Targi Turystyczne ITB Berlin. Jest to jedna z największych i najważniejszych imprez turystycznych w Europie i na świecie. Polska w tym roku była krajem partnerskim. W czasie imprezy Polska Organizacja Turystyczna promowała przyjazdy do naszego kraju. Symbolem Polski była biała kostka z wysokiej jakości tworzywa, mieszcząca się w dłoni. Przedmiot w każdej szerokości geograficznej będący elementem zabawy łączącej ludzi. Pełni rolę swoistego przewodnika odsłaniającego różne oblicza Polski prezentowane w specjalnie przygotowanych filmach.
Polska zaprezentowana była nie tylko na targach, lecz również na berlińskich ulicach. Przy czym nacisk położony został na nowoczesność przekazu zmieniającej się u nas rzeczywistości kraju i regionów, kreowanie nowych, oryginalnych ofert.

Na Międzynarodowych Targach Turystycznych ITB Berlin został także zaprezentowany portal egoturystyka.pl oraz walory turystyczne powiatów: ełckiego, gołdapskiego i oleckiego. Kraina EGO stała się rozpoznawalna dzięki charakterystycznej maskotce - sympatycznej wiewiórce. Mamy nadzieję, że udział w targach przyczyni się do jeszcze lepszego wykorzystania potencjału turystycznego tego obszaru i wzrostu jakości aktualnej oferty turystycznej.
 

Czekaj... program LightBox poprawnie działa po wczytaniu się wszystkich miniaturek. Do nawigacji służą przyciski rozmieszczone u góry po obu stronach fotografii oraz na dole.
Widok zgodności  Jeżeli witryna, nie wygląda tak, jak oczekujesz, obrazy lub przyciski nawigacyjne nie są wyświetlane. Może to być spowodowane problemem ze zgodnością między programem Internet Explorer. Przeczytaj więcej aby to zmienić.

Ostatnia zmiana: 30 listopada 2014