Powrót do strony głównej www.olecko.info 

2019.09.19 Jesienne ćwiczenia wojsk NATO.

Od 18 do 19 września 2019 r. przebiegają ćwiczenia wojsk polskich I Grupy Zadaniowej Wojsk NATO pk. Bull Run -10. Wydzielone pododdziały Batalionowej Grupy Bojowej NATO i 15 Giżyckiej Brygady Zmechanizowanej opuściły miejsca stałej dyslokacji i przemieszczały się do wyznaczonych rejonów w okolicach Ełku, Olecka i Świętajna. Przedsięwzięcie jest planowe i ma charakter szkoleniowy. Ćwiczenia mają na celu doskonalenie współdziałania oraz przemieszczenia. Biorą w nich też udział żołnierze 1 Warszawskiej Brygady Pancernej, którzy pełnią dyżur w 15 GBZ w ramach eFP.
 

Czekaj... program LightBox poprawnie działa po wczytaniu się wszystkich miniaturek. Do nawigacji służą przyciski rozmieszczone u góry po obu stronach fotografii oraz na dole.
Widok zgodności  Jeżeli witryna, nie wygląda tak, jak oczekujesz, obrazy lub przyciski nawigacyjne nie są wyświetlane. Może to być spowodowane problemem ze zgodnością między programem Internet Explorer. Przeczytaj więcej aby to zmienić.

Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze

J.Kunicki

Ostatnia zmiana: 19 września 2019