• www.olecko.info

  • www.olecko.info

  • www.olecko.info

  • www.olecko.info

  • www.olecko.info

www.olecko.info

Olecko - historia, geografia, mapy, artykuły, dokumenty ...

 

Już po raz piąty w historii, a trzeci z rzędu najlepsi kierowcy świata będą rywalizowali w Rajdzie Polski, rundzie Mistrzostw Świata FIA. Rajdowy spektakl to wyjątkowe wydarzenie dla kibiców, także dla tych, którzy na co dzień nie oglądają popisów Ogiera, Latvali, Mikkelsena, Ostberga, Neuville’a, Sordo czy Kajetanowicza.

W tym roku, na przełomie czerwca i lipca miejscem walki z czasem będą 22 odcinki specjalne o długości 314 kilometrów rozgrywane na mazurskich szutrach. Trzykrotnie dojdzie również do bezpośrednich, widowiskowych pojedynków dwóch załóg na słynnym torze Mikołajki Arena. Uroczystą inaugurację i zakończenie zmagań zaplanowano w centrum malowniczych Mikołajek.

73. Rajd Polski to nie tylko rywalizacja na trasie, ale także możliwość przyjrzenia się pracy niesamowitych ekip serwisowych oraz liczne atrakcje dla kibiców w Rally Fan Parku.

1 lipca 2016 r.  rywalizacja będzie na drogach powiatu oleckiego. Na Placu Wolności w Olecku  od 6.00 do 20.00 obowiązywać będzie zmiana organizacji ruchu w związku z wyznaczeniem w centrum miasta  strefy tankowania samochodów biorących udział w Rajdzie Polski. Zgodnie z planem kierowcy mogą zjeżdżać na Plac Wolności  w godzinach 10.00-12.00 i 16.00-18.00. To  wyjątkowa gratka dla fanów motoryzacji i jedna z nielicznych okazji otrzymania autografu.

ETAP 1 / DZIEŃ 1 http://kibice.rajdpolski.pl/wp-content/uploads/2014/04/Do-informatora-Day-1_JT_X3.jpg

Zapraszamy na 73. Rajd Polski, siódmą rundę Rajdowych Mistrzostw Świata!

Harmonogram czasowy dla kibiców: http://kibice.rajdpolski.pl/pl/

Robert Kubica na trasie rajdy w 2015 roku.

Czas kupić bilety oraz sprawdzić gdzie znajdują się punkty widokowe.
Bilety i karnety na PZM 73. Rajd Polski dostępne na:  http://www.topracingshop.pl/firm-pol-2-Rally-Poland-WRC.html

 

Statystyka

Visitors
4
Articles
192
Articles View Hits
1176332