• www.olecko.info

  • www.olecko.info

  • www.olecko.info

  • www.olecko.info

  • www.olecko.info

www.olecko.info

Olecko - historia, geografia, mapy, artykuły, dokumenty ...

Giganci - "Bitwa na głosy"

Zobacz fotografie z castingu >>>>>>

  

 14 stycznia 2011 r.   od godz. 9.00 w Regionalnym Ośrodku Kultury w Olecku „Mazury Garbate” (Plac Wolności 22) odbył się casting do II edycji programu „Bitwa na głosy". Już na wiosnę na antenie TVP2, powróci druga edycja Bitwy na głosy. Jedną z Gwiazd  programu jest Janusz Panasewicz, który  będzie reprezentował Krainę Wielkich Jezior Mazurskich. No i oczywiście swoje rodzinne miasto - Olecko.

Koncert Janusza Koncert Panasewicza w Olecku 24 lipca 2011


Cała Polska znów będzie śpiewać! Nowe gwiazdy, nowe miasta, nowe jury i pełna emocji walka o wyjątkową nagrodę główną. Od marca do TVP2 powraca „Bitwa na Głosy”.

Już w styczniu rozpoczną się castingi do drugiej edycji wielkiego muzycznego show TVP2, które wiosną ubiegłego roku odniosło spektakularny sukces - finałowy odcinek zgromadził przed telewizorami blisko cztery miliony widzów.
W marcu na wielkiej scenie ponownie stanie ponad 140 osób i zaśpiewa największe przeboje w zupełnie nowych aranżacjach.

Zanim jednak Polacy będą mogli kibicować swoim ulubieńcom i krajanom, osiem nowych gwiazd polskiej estrady wyruszy do rodzinnych miejscowości na poszukiwanie utalentowanych wokalistów, spośród których skompletują szesnastoosobowe zespoły.

Wspólnie będą reprezentować swoje rodzinne miasta i staną do pojedynku o 100 tysięcy złotych, które zwycięska drużyna przekaże na wybrany cel charytatywny. Wygrani otrzymają również specjalną nagrodę - dodatkowy odcinek, który będzie należał tylko do nich. Będzie to wyłączne show gwiazdy i jej zespołu oraz zaproszonych przez nich gości specjalnych. Dwugodzinny muzyczny spektakl na wielkiej scenie, który zobaczy cała Polska, zostanie przygotowany przez samych zwycięzców.

Pierwszą gwiazdą drugiej edycji programu jest Janusz Panasewicz - lider zespołu Lady Pank. Charyzmatyczny wokalista rockowy będzie reprezentował Krainę Wielkich Jezior Mazurskich. Przesłuchania do jego zespołu odbędą się 14 stycznia w Olecku, rodzinnej miejscowości artysty. Tam ukończył szkołę podstawową oraz po raz pierwszy wystąpił publicznie w wieku czternastu lat w Konkursie Piosenki Radzieckiej w Regionalnym Ośrodku Kultury "Mazury Garbate". I właśnie tam odbędzie się casting.  Start castingu o godz. 9.00. 


Koncert Janusza Koncert Panasewicza w Olecku 24 lipca 2011

Emisja w soboty o godz. 20.00.

[ www.bitwanaglosy.tvp.pl ]

Fotografie z Koncertu Janusza Panasewicza w Olecku 24 lipca 2010 - J.Kunicki

68 Samochodowy Rajd Polski
2010.07.24 Koncert Janusza Panasewicza w Olecku - galeria fotografii

Statystyka

Visitors
4
Articles
191
Articles View Hits
1319581