• www.olecko.info

  • www.olecko.info

  • www.olecko.info

  • www.olecko.info

  • www.olecko.info

www.olecko.info

Olecko - historia, geografia, mapy, artykuły, dokumenty ...

Wczoraj 14 kwietnia 2012 r. w programie Bitwa na głosy pozostałe cztery drużyny – Janusza Panasewicza, Meza, Ryszarda Rynkowskiego i Kamila Bednarka – wykonały po dwa utwory. Najwięcej głosów publiczności zebrał Bednarek, na drugim miejscu był Rynkowski, a na trzecim Mezo.  Drużyna z Olecka wykonała Dude (Looks Like a Lady) z repertuaru Aerosmith oraz Wspomnienie Niemena.

Niestety program

Niestety program opuściła olecka drużyna Janusza Panasewicza. – Myślę sobie, że rozbić się o skały jest lepiej niż dryfować po mieliznach, a zabrnęliśmy naprawdę daleko! – powiedział Janusz Panasewicz zaraz po ogłoszeniu wyniku, który nie pozostawił złudzeń – drużyna z Olecka nie zaśpiewa w kolejnym odcinku.

Bitwa na głosy


– Pozdrawiamy ekipę z Olecka. Pozdrawiamy Janusza, bo w nim właśnie jest wielka dusza – rapował Mezo na pożegnanie drużyny rywali.

Janusz Panasewicz dodał wpis na Facebook: Dziękuje Wam wszystkim za głosy którymi nas wspieraliście tyle czasu... Dziekuję też mojej fantastycznej drużynie która dla tego programu poświeciła szkołę, pracę i dom. Byliście najlepsi! Dziekuje Wam z całego serducha! Widzimy sie na finale i na koncertach :)

14.04.2012 Zobacz więcej fotografii z ostatniego programu Foto

3.04.2012 Nagrywanie filmu i próba zespołu Janusza Panasewicza w Majątku Giże Marczak.

26.03.2012 Nagrywanie filmu w Małym Olecku do programu "Bitwa na Głosy"

24.03.2012 Fotoreportaż z nagrywania programu "Bitwa na głosy" w studio TVP 2

14.03.2012 Próby przed kolejnym występem w programie "Bitwa na Głosy"

Więcej informacji na stronie WWW  TVP2 "Bitwa na głosy"


Statystyka

Visitors
4
Articles
191
Articles View Hits
1319461