• www.olecko.info

  • www.olecko.info

  • www.olecko.info

  • www.olecko.info

  • www.olecko.info

www.olecko.info

Olecko - historia, geografia, mapy, artykuły, dokumenty ...

27 lipca 2012 roku przez kilka godzin na ulicach Olecka widoczny był samochód firmy Google z zestawem kamer. Operator kamer nie potrafi l mi udzielić odpowiedzi na pytanie, kiedy oprogramowanie z oleckimi fotografiami zostanie uruchomione w portalu Maps Google.  Okazalo się że musieliśmy czekać 9 miesięcy. W ostatnich dniach kwietnia 2013 roku widok 3D ulic Olecka jest już dostępny. Możemy teraz spacerowac wirtualnie po ulicach naszego miasta oglądając ulubione miejsca na zdjęciach panoramicznych. Sfotografowane zostały także wieksze miejscowości i główne drogi powiatu oleckiego.

Aplikacja Auto Street View  Google pozwala  uzyskać dodatkowe  informacje o widoku budynków, nazwach ulic i znakach drogowych. Ułatwia to również określenie dokładnego położenia firm, po to by lepiej odzwierciedlić to położenie na mapach. 

Auto Street View w Olecku

26 i 27 lipca 2012 roku zostały zarejestrowane obrazy z Ełku, Gołdapi i Olecka. Przez 9 miesięcy zespół Google Maps przygotowywał dane do publikacji. Część danych została "ukryta" np. numery tablic rejestracyjnych samochodów,  twarze ludzi itp.

Auto Street View w Olecku

 Aby zobaczyć działanie panoram udajemy się pod adres: www.maps.google.pl i w polu wyszukiwarki wpisujemy miasto, które chcemy odwiedzić za pomocą Street View. W obrębie konkretnego miejsca przybliżyć mapę do maksymalnego poziomu. Można też przeciągnąć ikonkę pomarańczowego ludzika “Pegmana” na Mapy Google - miejsca z niebieskim obrysem zostały sfotografowane w ramach Street View. 

Auto Street View w Olecku

Auto Street View w Olecku


Wyświetl większą mapę

Na stronie: www.maps.google.pl możemy także zobaczyć obiekty 3D dodane w ramach projektu www.egoturystyka.pl oraz liczne fotografie dodawane samodzielnie przez internautów w Portalu Panoramio.  Zapraszam do www.maps.google.pl

Więcej informacji: http://maps.google.com/mappingtheworld/


Statystyka

Visitors
4
Articles
191
Articles View Hits
1356755